aktualnosci

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

2010-09-11

Nowy rok szkolny 2010/2011 rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym w Zbylitowskiej Górze oraz podniosłą akademią w auli Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Liturgia została uświetniona anielskim śpiewem naszych uczennic przy akompaniamencie p. Jacka i p. Macieja. W oprawę Mszy Świętej zaangażowali się także inni nauczyciele naszego Ośrodka. Ksiądz Józef w przepięknej homilii nawiązującej do Listu św. Pawła do Koryntian porównał proces kształcenia i wychowania do zawodów, w których wysiłek zostaje nagrodzony końcową wygraną wieńczącą trud każdego dnia nauki.


Aula Ośrodka została wypełniona po brzegi. Dyrektor przywitał licznie zgromadzonych rodziców, dzieci i nauczycieli dziękując szczególnie rodzicom za przybycie i otwartość na współdziałanie oraz zapraszając do dalszej partnerskiej współpracy. Uroczystość otwarcia nowego roku szkolnego stała się także doskonałą okazją do powitania nowych wychowanków. Pan Dyrektor przedstawił szkolnej społeczności personalnie wszystkich uczniów, którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli progi naszego Ośrodka.


Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się w niezwykle sympatycznej atmosferze wakacyjnych wspomnień. Uczniowie najstarszych klas pod kierunkiem p. Marty przygotowali prezentację nawiązującą do letniego wypoczynku naszych podopiecznych. Wakacyjne fotografie i piosenki obudziły wspomnienia z najpiękniejszych wakacyjnych chwil.

Wykonanie strony www Redruk.pl