aktualnosci

PIERWSZY DZWONEK!

2010-09-05

„Jeszcze w uszach szumią morskie fale, śpiewa głośno rześki, górski wiatr. Na wakacjach było, było tak wspaniale, ale teraz już do szkoły nadszedł czas..."  Po wakacyjnym wypoczynku z radością i zapałem rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Zabrzmiał pierwszy dzwonek, w ławkach zasiedli uczniowie, na korytarzu zrobiło się gwarno i wesoło. Szkoła i internat znów tętnią życiem!


Szczególnie serdecznie witamy dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły gościnne progi naszego Ośrodka. Drodzy młodzi przyjaciele cieszymy się z waszej obecności wśród nas. Wszyscy tworzymy jedną wielką rodzinę, w której każdy czuje się jak w domu. Przeżyjecie tu wiele wspaniałych przygód i niezapomnianych chwil. Życzymy Wam, abyście się czuli wśród nas jak najlepiej! Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałego roku szkolnego, wyśmienitych wyników w nauce i radości z wykonywanej pracy!


Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2010/2011 odbędzie się dnia 10 września o godz. 9.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI ORAZ RODZICÓW.

 

PIERWSZE LEKCJE W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Wykonanie strony www Redruk.pl