aktualnosci

PROMETEUSZ DZIĘKUJE

2013-09-25

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom PROMETEUSZ działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze serdecznie dziękuje wszystkim, którzy ofiarowali na jego działalność 1% podatku za rok 2012. Wpłaty napływały do nas z terenu całej Polski, nawet z bardzo odległych miejscowości. W sumie wpłynęło 12169,80 zł. Każda złotówka otrzymana od Państwa jest dla nas ważna i pozwala nam zaspokoić liczne potrzeby naszych podopiecznych.


Działalność Stowarzyszenia nie skupia się tylko na zaspokajaniu potrzeb materialnych, takich jak paczki żywnościowe, prezenty mikołajowe, zakup ubrań lub środków czystości. Staramy się również, aby nasi wychowankowie nie byli pozbawieni rozrywek, wycieczek, dostępu do masowej kultury. Zapewniamy również dopłaty do turnusów rehabilitacyjnych oraz kupujemy sprzęt potrzebny do rehabilitacji i poprawy warunków edukacyjnych uczniów w Ośrodku. Chcemy także zaznaczyć, że jednocześnie sami staramy się zorganizować wsparcie finansowe dla naszego Stowarzyszenia. Organizujemy Aukcje Prac Plastycznych, Pikniki Konne, poszukujemy sponsorów. Nasi dobroczyńcy wspierają nas datkami, fantami, a artyści z terenu Tarnowa ofiarowują swoje prace.


Ponieważ coraz więcej jest dzieci potrzebujących pomocy, dlatego też potrzeby naszego Stowarzyszenia są coraz większe. Obiecujemy, że nie zmarnujemy żadnej złotówki. Wszystkie pieniądze zostaną wykorzystane w całości na potrzeby naszych podopiecznych - dzieci niepełnosprawnych uczęszczających do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze.


Dziękujemy za Państwa dobre serca, na których nigdy się nie zawiedliśmy. O działalności i wszystkich akcjach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie możecie państwo przeczytać na naszej stronie internetowej, a także cyklicznie  na łamach naszego czasopisma BLIŻEJ NAS.                                    

 

Wykonanie strony www Redruk.pl