aktualnosci

OLIMPIADY SPECJALNE - ZAWODY JEŹDZIECKIE

2012-10-29

W piątek 26 października  w Ośrodkowej StadNince odbyły się wewnętrzne zawody przygotowujące do startów podczas Olimpiad Specjalnych w dyscyplinach jeździeckich. Tego typu imprezy pomagają naszym podopiecznym przygotować się do wojewódzkich oraz ogólnopolskich meetingów Olimpiad. Umożliwiają również zaprezentowanie umiejętności jeździeckich przed szerszą publicznością. Rozegrano 3 konkursy: bieg z przeszkodami, wyścig sztafet oraz ujeżdżenie. W zawodach brało udział 34 zawodników: 30 uczniów naszej szkoły oraz 4 absolwentów. Taka frekwencja i zaangażowanie jeźdźców bardzo cieszą i dobrze rokują na przyszłość. Dopisała również publiczność. Mimo ochłodzenia wszyscy dzielnie kibicowali rozgrzewając się herbatą i gorącą czekoladą ze stajennej kuchni. Po konkursach wszyscy zawodnicy zostali udekorowani tradycyjnym jeździeckim floo (specjalnym kotylionem) oraz otrzymali drobne, słodkie nagrody. Następnie zarówno jeźdźcy jak i kibice odpoczywali posilalając się przy grillu.


Wyniki poszczególnych konkurencji oraz więcej zdjęć - na stronie StadNinki (zakładka po lewej stronie)
.

 

Gratulujemy Zawodnikom i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy oraz tworzenia świetnej, sportowej atmosfery w trakcie zawodów:

 

Dyrekcji - za wsparcie na każdym etapie
Panu Zbyszkowi - za nagłośnienie, konferansjerkę i pilnowanie sprawnego przebiegu zawodów
Pani Dorotce - za pełnienie funkcji głównego fotografa
Panu Tomkowi - za wsparcie grupy instruktorsko-sędziowskiej
Pracownikom, którzy przygotowali smaczny poczęstunek przy grillu
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom - za obecność i kibicowanie
Wolontariuszom: Ani, Paulinie, Karolinie, Liwii, Weronice, Pawłowi i Kamilowi - za ogromne zaangażowanie i fachową pomoc
Sponsorom: Państwu Paligom i Dudkom - za finansowe wsparcie

 

 

 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl