aktualnosci

NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY!

2012-09-15

Społeczność Ośrodka Szkolno - Wychowawczego rozpoczęła nowy rok szkolny uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym w Zbylitowskiej Górze oraz spotkaniem w Ośrodku. W uroczystości uczestniczyli wspólnie nauczyciele, uczniowie oraz licznie przybyli rodzice. Po części artystycznej i oficjalnym powitaniu gości pan dyrektor przedstawił wszystkim imiennie  uczniów, którzy w tym roku stawiają pierwsze kroki w naszym Ośrodku. Dyrektor przybliżył także najważniejsze obszary działalności Ośrodka i plany na nowy rok szkolny. Szczególnie serdecznie zaprosił do dalszej współpracy rodziców, dla których Ośrodek wzorem lat ubiegłych przygotował wiele ciekawych i wartościowych inicjatyw.


Na progu nowego roku życzymy wszystkim uczniom jak najlepszych osiągnięć edukacyjnych i wychowawczych w naszej przyjaznej szkole, a nauczycielom sukcesów pedagogicznych w pracy z dziećmi i z młodzieżą. Z radością witamy wszystkich uczniów, a szczególnie tych, którzy 3 września dołączyli do naszej Ośrodkowej społeczności. Życzymy Wam dobrych wyników w nauce, a przede wszystkim wiele uśmiechu i radości w każdym dniu nowego roku szkolnego!


Zachęcamy wszystkich do częstego przeglądania naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy informować o ważniejszych wydarzeniach i podejmowanych działaniach.

Wykonanie strony www Redruk.pl