aktualnosci

TRWA KARNAWAŁ

2010-02-10

O tym, że trwa karnawał nasze dzieci przekonały się szczególnie w czwartek 4 lutego. Ten dzień głęboko zapisał się w pamięci każdego wychowanka, dostarczając wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Kolorowe dekoracje, migocące światła i bajkowe postacie rozbudziły w każdym ducha zabawy i radości. Okazało się, że tańczyć każdy może. Uczniowie i nauczyciele tańczyli, wirowali, skakali w rytm najróżniejszej muzyki. Nikogo nie zabrakło na parkiecie, nawet wilk zamiatał ogonem i radośnie przebierał łapami.

        Wiele emocji i uśmiechu wzbudziły prowadzone przez p. Dorotkę i p. Wojtka zabawy i konkursy. Dzieci miały okazję wykazać się zręcznością i pomysłowością, a także zaprezentować swoje możliwości taneczne i plastyczne. Dla wszystkich przygotowano słodkie, rozpływające się w ustach nagrody. Tańcom w kręgach i w parach nie było końca, dzieci były zachwycone, twarze promieniały radością. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by zabawa przebiegała w prawdziwie karnawałowym nastroju.

        Po pysznym posiłku zmęczeni intensywnością wrażeń uczestnicy zabawy musieli wracać do szkolnych obowiązków, ale wieczorem sala ponownie wypełniła się tancerzami. Zabawę kontynuowali wychowankowie internatu. Ten wspaniały dzień musiał się kiedyś skończyć, lecz na długo pozostanie on w pamięci naszych podopiecznych. A przecież karnawał wciąż trwa, więc do zobaczenia na parkiecie...

Wykonanie strony www Redruk.pl