aktualnosci

W KRAINIE DINOZAURÓW

2012-06-10

Długie, ciepłe, czerwcowe dni zachęcają nas do wycieczek, wędrówek i wyjazdów. Na wspaniałą przygodę i niesamowite spotkanie z prehistorycznymi stworzeniami wybrali się uczniowie naszej szkoły. Klasy: pierwsza i trzecia szkoły podstawowej oraz pierwsza gimnazjum odwiedziły Dinozatorland - wspaniały park rozrywki, który proponuje wiele niesamowitych atrakcji.


Największe zainteresowanie naszych dzieci wzbudziły ogromne, ruchome dinozaury naturalnej wielkości, wydające przerażające odgłosy. Każdy z uczniów miał okazję stanąć oko w oko z prechistorycznym gadem, choć nie wszyscy mieli na tyle odwagi. Niemniejsze wrażenia i emocje towarzyszyły uczniom podczas oglądania filmu w kinie 5D, gdzie widzowie mogli doświadczać prehistorycznego świata niemal wszystkimi zmysłami. Każdy z uczestników brał także udział w warsztatach młodego paleontologa i po odkopaniu szkieletu dinozaura otrzymał Certyfikat Młodego Odkrywcy. Nie zabrakło też zabawy - jazdy na karuzelach, wyścigów samochodowych, przejażdzki mini pociągiem, skoków na trampolinie i wielu innych atrakcji.


Park dinozaurów to miejsce gdzie można się wiele nauczyć, dowiedzieć i wspaniale bawić. Wizyta w tak ciekawym miejsu dostarczyła naszym dzieciom niezapomnianych wrażeń, przeżyć, radości i uśmiechu.

 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl