aktualnosci

WARSZTATY DLA RODZICÓW

2011-09-16

Nasz Ośrodek wspólnie z Powiatową Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną przygotował w bieżącym roku szkolnym bardzo interesującą propozycję skierowaną do wszystkich rodziców, którzy pragną wspierac swoje dzieci w ich wszechstronnym rozwoju. "Dobry rodzic-szczęśliwe dziecko" to cykl comiesięcznych interaktywnych, warsztatowych spotkań,  których celem jest: nabycie kompetencji efektywnego komunikowania się w rodzinie, rozwijanie świadomości zachowań nawykowych i ich modyfikacja, wzmocnienie umiejetności pielęgnowania dziecka, wspierania jego rozwoju w wymiarze poznawczym, ruchowym i społecznym.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w siedzibie naszego Ośrodka 24 września (sobota) o godzinie 14.00, a kolejne odbywac się będą w każdą drugą środę miesiąca o godzinie 17.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze.

Zaproszeni na spotkania specjaliści z różnych dziedzin podejmą m.in. tematykę : sztuki właściwej komunikacji z dzieckiem, radzenia sobie z rodzicielskimi emocjami, relaksacji jako formy rozładowania napięc w życiu rodzinnym, sposobów rozwijania mowy u dziecka 

Tematyka spotkań będzie również modyfikowana w zależności od potrzeb zgałaszanych przez uczestników forum. Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniach wszystkich zainteresowanych rodziców, którzy szukają nowych, optymalnych  rozwiązań w budowaniu relacji ze swoimi najblizszymi.

 

CZAS TO NAJLEPSZE CO MOŻEMY OFIAROWAC NASZYM DZIECIOM , PAMIĘTAJMY O TYM.

 

Wykonanie strony www Redruk.pl