aktualnosci

DZIEŃ RODZINY (VIDEO)

2011-05-28

Maj to miesiąc kwitnących kwiatów, słońca, zieleni i ...uczuć. W maju obchodzimy jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu - Dzień Matki. W naszym Ośrodku przeżywamy tę uroczystość podczas Dnia Rodziny. To bardzo wyjątkowy i wyczekiwany dzień, w którym dzieci wyrażają rodzicom wdzięczność za ich miłość, poświęcenie i troskę. Również w tym roku Dzień Rodziny był szczególny, wzruszający i wspaniały. Uczniowie obdarowali swoich najbliższych serdecznymi występami wokalnymi i tanecznymi, a także upominkami i życzeniami. Rodzice nie kryli wzruszenia i radości z tak wyjątkowego obdarowania.

 

Sceniczne prezentacje pod sklepieniem bezchmurnego nieba zainaugurowali, wspólnie z uczniami klas zawodowych, chłopcy z klasy IV b, którzy dla swoich mam recytowali niecodzienne wiersze i życzenia. Po tak znamienitym wstępie na scenie pojawiali coraz to nowi wykonawcy, przedstawiając swoje umiejętności wokalne i taneczne. Kolejno podziwialiśmy występy najmłodszych uczniów z klasy III a, gimnazjalistów z klasy II A oraz wychowanków klas IIIA i VI a. Formacja Tańca Współczesnego zaprezentowała natomiast układ taneczny do piosenki Stay zespołu Hurts. Dzieci z klas IV b i V b zaprezentowały się jeszcze w przepięknym spektaklu pt. Laleczka z saskiej porcelany. To piękne muzyczne widowisko poruszyło dogłębnie całą widownię. Część artystyczną zakończyły solowe występy naszych wokalistek. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi, serdecznymi brawami. Po tak wielu artystycznych doznaniach rodzice spotkali się w kawiarence, gdzie uczniowie z najstarszych klas przygotowali dla nich pyszne ciasto. Goście mieli również okazję przyjrzeć się działalności Ośrodka podczas multimedialnej prezentacji zdjęć i filmów.

 

Dzień Rodziny zgromadził dzieci i rodziców na wspólnym świętowaniu Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Stał się wspaniałą okazją do pogłębienia rodzinnych więzi, dostarczając wszystkim niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie, a wszystkim dzieciom, nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie w przygotowanie tej szczególnej uroczystości.

 


Wykonanie strony www Redruk.pl