aktualnosci

RADOŚĆ KARNAWAŁU

2011-02-28


Zabawa karnawałowa w naszym Ośrodku jest coroczną tradycją, na którą z niecierpliwością czekają mali i nieco więksi podopieczni, jak również nauczyciele i wychowawcy. To doskonała okazja do tego, aby przy radosnych dźwiękach muzyki potańczyć, pośpiewać, wziąć udział w konkursach i oczywiście wygrać jakieś nagrody.

 

W tym roku dzieci przygotowały się do imprezy bardzo starannie - wymyśliły stroje, wykonały maski... . Dzięki temu w czasie zabawy mogliśmy spotkać tajemniczego Zorro, niebezpiecznego lwa tańczącego z małą różową świnką, królewny i królewiczów, kotki oraz całą plejadę bajkowych stworów. Uczniowie, a także wychowawcy chętnie brali udział w karnawałowych konkursach - tańcu z balonem, dmuchaniu piłeczki oraz wielu, wielu innych, wygrywając słodkie niespodzianki. Pan Wojtek wcielił się w tym dniu w rolę DJ-a i niczym prawdziwy profesjonalista serwował nam przeboje, przy których nogi same rwały się do tańca. Nie było nikogo, kto nie dałby się zaczarować i porwać radosnej atmosferze karnawału.

 

Nasi podopieczni z uśmiechem na ustach i pełni pozytywnej energii wracali w tym dniu do domów, a zasypiając pewnie nie jednemu przypominały się urocze chwile spędzone wśród przyjaciół, śmiechu i dobrej zabawy. Dziękujemy pani Dorotce oraz panu Wojtkowi za tak wyśmienitą zabawę.

 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl